Somogyi Kosár Piactér

belépés / regisztráció
belépve maradok
jelszóemlékeztető
jelszóemlékeztető
0
A kosár zárásáig
A kosár üres

Élő Pajta

Kisbajomban az erdő közepén gyönyörű környezetben élünk és vezetjük családi kisgazdaságunkat. Tehén és kecskesajtok készítése mellett pékárukat is készítünk régi "nagyanyáink recepje" szerint. Az Élő Pajta nem csak termelő gazdaság, hanem egy kis rendezvény központ is ami ideális szülinapok, osztálytalik és baráti vacsorák helyszínének. Mivel nem félünk nagyokat álmodni, terveink közt szerepel szálláshely kialakítása a pajta tetőterében és reménység szerint hamarosan tematikus "Pajta Mozi" is elindul nálunk: olasz film olasz kaja és így tovább.... Szeretettel várunk ha erre jársz!

Termékek

Aktív szűrők Szűrés
Allergének
Gluténmentes
Cukormentes
Laktózmentes
Vegán
Tojásmentes
Minősített Bio
Vegyszermentes termelés
Előrendelés
Ár szerint

almás pite

Linzer tészta alapon finom savanykás almatöltelékkel készülő pite.

450 Ft / db
450 Ft/db

feta rozmaringos olajban

Feta sajtunkat kockáztuk és hidegen préselt napraforgó olajban friss rozmaringal üvegeztük. A sajt elcsipegetése után az olaj is kincset ér salátákra vagy krémlevesekre. Töltősúlya 200 g

2500 Ft / üveg
13 Ft/üveg

Gomolya túró

A gomolya túró egy enyhén savanykás, friss, kenhető, sajtkészítmény. Amit viszont mi kínálunk az egy 3 éves gomolya túró így erős pikáns, zsírosabb. Ínyencek figyelmébe ajánlom.

1300 Ft / dkg
130 Ft/dkg

Pritaminpaprikás krémsajt kecsketejből

Vegyes alvasztású friss sajt , kecsketejből. Hűtőben két hétig is eláll. 

1500 Ft / csomag
150 Ft/dkg

Sajtos perec

Kis farmunk alapanyagaiból összeállított tésztából, élesztővel készül. Tetejét érlelt sajtunkkal szórjuk.

450 Ft / db
450 Ft/db

Zöldhagymás kecske gomolya

Ha adnál egy esélyt a kecskesajtnak, ez lehet a tökéletes választás, friss, lágy nem tolakodó ízvilág.  Kiváló salátákhoz, szendvicsekhez, vagy akár borok mellé is fogyaszthatjuk. Jól grillezhető. Tálalható friss zöldségekkel, pirítósra kenve vagy akár a reggeli tojásrántotta mellé.  

1300 Ft / db
100 Ft/dkg